• ساعات کاری

    8 صبح الی 20 شب
  • ارسال رایگان

    در سفارشات بیش از 700 هزار تومان
  • بازگشت پول

    در صورت مشکل

سوئیچ آی پی کام Switch IP-Com G3224T

موجودی: در انبار
تماس بگیرید

سوئیچ شبکه Switch، دستگاهی است که امکان تبادل مستمر اطلاعات (دیتا) را بین چند دستگاه متصل به یک شبکه محلی (LAN) فراهم می‌ سازد. البته یک هاب (Network Hub) نیز تقریبا همین کار را می ‌کند با این تفاوت که هاب، تمامی دیتا و اطلاعات را بصورت یکسان و بدون غربال ‌گری برای تمام دستگاه‌ های متصل به شبکه، ارسال می‌ کند و در واقع یک هاب (بر خلاف سوئیچ)، نمی تواند یک دیتای اختصاصی را فقط برای یک دستگاه خاص موجود در شبکه، ارسال کند.  ولی یک سوئیچ با اختصاص یک مک‌ آدرس (MAC Address) منحصر به فرد به هر دستگاه (پورت) متصل شده، امکان ارسال اطلاعات به هر دستگاه متصل را به صورت مجزا و اختصاصی فراهم می ‌سازد.

مقایسه

مشخصات فنی سوئیچ شبکه آی پی کام ۲۴ پورت Switch IP-Com G3224T

– Type : Switch IP-Com
– Description : 10/100/1000 Smart Switch
– Login IP address : 192.168.0.1
– User name\Password : For administrator: admin\admin – For user: user\user
– Standard and protocol supported : IEEE 802.3、IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.1p、IEEE 802.1x、IEEE 802.3 NWay、SNMP
– Backplane bandwidth : 56Gbps
– Forwarding mode and capacity : Linear-speed forwarding up to 48Gbit/s
– MAC Address entries : 8K
– Dimension : 440*284*44mm(LXWXH)
– ۳C : Yes
– Relative Humidity(Operational) : 10%~۹۰% RH(noncondensing)
– Relative Humidity(Storage) : 5%~۹۵% RH(noncondensing)
– Operating Temperature : 0℃~۴۵℃
– Storage Temperature : -40℃~۷۰℃
– Power Supply : AC 100~۲۴۰V 1.2A(Max) 50~۶۰Hz
– Power consumption : <25W
– Port & Module : 24 GE Port and 2 SFP(combo)
– Indicators : POWER; SYS; LINK/ACT; SPEED; SPF
– Connector and cabling : CAT 5e – 1000Base-SX: MMF(Multimode fiber), ۱۰۰۰Base LX:SMF(Single-mode fiber)

برندها

آی پی کام

رنگ

نوک مدادی

پورت

24

دسته بندی سوئیچ

مدیریتی